0
0
Menüü

Küpsised

Meie veebileht, nagu tavaliselt paljud teisedki veebilehed, kasutab küpsiseid. Küpsiseid kasutatakse muu hulgas veebilehe külastajate arvu ja eri osade statistiliseks jälgimiseks ning mõnede veebilehe funktsioonide kasutamiseks ja veebilehe kasutajapõhise sisu esitamiseks. Kogutud andmeid kasutatakse näiteks ka veebilehe arendamiseks, reklaamitulemuste jälgimiseks ja reklaami suunamiseks väljapoole meie veebilehte.

 

Mis on küpsised?

Küpsised on väikesemahulised tekstifailid, mis salvestatakse näiteks kasutaja arvuti või mobiiliseadme veebilehitseja mälusse veebilehe külastamisel. Küpsis ei sisalda isikuandmeid ning selle kaudu ei ole võimalik üksikuid külastajaid tuvastada.

 

Küpsiste salvestamist võib takistada veebilehitseja seadeid muutes. Võimalik, et küpsiste keelamine võib takistada mõnede veebilehe funktsioonide kasutamist. Arvesta ka sellega, et küpsiste seaded on seadme- ja veebilehitsejapõhised.

 

Küpsised, mida kasutame

  • Hädatarvilikud küpsised: need küpsised on esmatähtsad selleks, et meie leht toimiks ja Te saaksite sellel ringi liikuda ning selle võimalusi kasutada. Ilma nende esma tarvilike küpsisteta, ei pruugi me olla võimelised pakkuma kindlaid teenuseid ja võimalusi ning meie leht ei pruugi töötada nii sujuvalt nagu me sooviksime.
  • Google Analytics: analüütiline küpsis, millega kogutakse analüütilisi andmeid veebilehe külastajate kohta. Andmeid võidakse kasutada ka reklaami suunamiseks Google’i reklaamivõrgustikus.
    https://developers.google.com/analytics/devguides/collection/analyticsjs/cookie-usage
  • Tawk Live Chat: küpsis vestluse akna kirjete ajaloo säilitamiseks.
    https://www.tawk.to/privacy-policy

 

Kolmandate isikute küpsised

Meie veebilehel võib esineda sisu, linke ja kontakte kolmandate isikute veebilehtedele ning sotsiaalmeedia suhtluspluginaid seoses meie veebilehel sisalduvate näiteks Facebooki ja YouTube’i videotega. Kolmandate isikute rakendustes kohaldatakse kõnealuse isiku enda andmekaitseavaldust, millega võid tutvuda kõnealuse isiku teenuse kasutamisel.

 

Küpsistest saadava teabe kasutajad

Eespool mainitud küpsiste kaudu kogutud andmeid kasutavad Estem Tehnikakaubad OÜ ning eraldi välja valitud veebilehtede arendamise, analüüsi ja reklaamiga tegelevad allhankijad.