0
0
Menüü

Rohulõikur HUSQVARNA 535iFR

Tootja:
Tootekood:
967850504
Originaal ja asenduskoodid:
967 85 05‑04
Aku pinge:
36 V
Pööretearv:
8200 p/min
Saadavus:
Laos (Tarne 1-3 tööpäeva)

Husqvarna 535iFR on võimas akutoitel võsalõikur professionaalseks kasutamiseks. Kergekaaluline ja hästitasakaalustatud võsalõikur pakub 35 cm<sup>3</sup> bensiinimootoriga võsalõikuriga samaväärset jõudlust. Husqvarna E-TORQ mootor ja 45 cm lõikelaius. Integreeritud ühenduvus võimaldab toote siduda Husqvarna Fleet Services™ rakendusega, läbi mille on võimalik saada ülevaade masina kasutamisest, asukohast, hooldusajast jne. Komplektis trimmipea, rohu- ja võsatera.

  • Ilma aku ja laadijata
Hind:
779.00 €
Kogus:
Tap 'n Go
Kahe jõhviga, kiirelt laetav ja vastupidav Tap 'n Go trimmipea.
Vaikne töö
Akuseadmete müratase on kuni 13 dB(A) madalam kui bensiinimootoriga seadmetel – see on suur erinevus. 3 dB(A) võrra madalamat mürataset tajutakse tavaliselt poole väiksema mürana. See teeb töö teie jaoks palju meeldivamaks ning võimaldab teil töötada ka üldkasutatavates kohtades.
Üks aku sobib kõigile
36V Li-ion-aku on mõeldud nõudlikuks ja pikaajaliseks professionaalseks kasutamiseks. See sobib kõigi meie käeskantavate masinatega ja võimaldab teil kiiresti kasutada sama akut trimmeril, kettsael, puhuril ja hekilõikuril ning katkematult töötada.
Kerge ja tasakaalus
Meie masinatel on kompaktne, õhem konstruktsioon ning eesmine käepide on raskuskeskme lähedal. See muudab need kergeks ja tasakaalustatuks, võimaldades teil kõigis olukordades mugavalt töötada.
Vähene hooldusvajadus
Kütust ei ole vaja lisada, hooldatavaid varuosi on vähem ning elektrooniliselt juhitav ajamisüsteem tähendab lühemat seisuaega ja madalamaid käituskulusid.
Lihtne sõrmistik
Sõrmistikku on lihtne ja mugav kasutada ja see võimaldab ka aku laetuse taset jälgida
 
Muudetav töökiirus
Trimmipea pöörlemiskiirust on vastavalt oludele võimalik muuta
Pehmendusega käepide
Pehmendusega käepide mugavaks kasutamiseks
Optimaalse pikkusega võll & reduktor
Optimaalne võlli pikkus ja 35 kraadine reduktori nurk võimaldavad teha lõikeid paralleelselt maapinnaga.