0
0
Menüü

Nullpöörderaadiusega niiduk Toro Timecutter ZS4200T

Tootja:
Tootekood:
74677
Mootori töömaht:
724 cm³
Ülekande tüüp:
2x Hüdrostaatiline
Lõikelaius:
107 cm
Lõikemeetod:
Külgväljavise + multš
Terade arv:
2
Kaal:
247 kg
Saadavus:
Laos (Tarne 1-3 tööpäeva)

Toro TimeCutter on nii hea manööverdusvõimega, et võite senise niitmise aja poolitada! Spetsiaalselt projekteeritud kiireks, teovõimeliseks ja kõrgkvaliteediliseks niitmiseks. Kaks lihtsalt kasutatavat juhtimiskangi asendavad murutraktori juhtimis-seadmeid – rooli, gaasipedaali ja pidurit.

Hind:
5599.00 €
Kogus:
Smart Speed kiirusekontroll
See funktsioon võimaldab valida erinevate sõidukiiruste vahel, muutmata sealjuures terade või mootori töökiirust. Kasutage väikesmat kiirust täpsemat manööverdamist vajavates kohtades, ümber puude, aedades ja tihedama haljastusega aladel või vedage käru ilma et koormaksite liialt mootorit.
724cc Briggs & Stratton V-Twin Mootor
724cc Briggs & Stratton V-Twin mootorid on valmistatud silmas pidades professionaalide vajadusi. Võite kindlad olla selle vastupidavuses ja kvaliteedis.
Vastupidav terasest täisraam
Ühes tükis terasest raam pakub optimaalse tasakaalu jäikusest ja paindlikkusest – kiireks ja manööverdamis mahukaks niitmise tööks.
107 cm (42“) lõikekorpus
10,2 cm sügav ja külgväljaviske avaga lõikekorpuse disain võimaldab tööd erinevates tingimustes. Maapinda kopeerivad tugirattad aitavad vältida ebatasasel murul pinnasesse lõikamist. Loo oma naturaalne väetis, lisades Recycling Kit® multšikate või kogu muru kokku lisana saada olevasse Twin Bagging kogumiskotti.
Kõrge seljatoega iste
2 x Hüdrosataatiline ülekanne
Sõltumatu 2x hüdrostaatiline veoülekanne annab masinale tundliku reageerimise ja null-pöördega manööverdamise võime. Püsivaks vastupidavuseks ja paremaks jõudluseks on eraldi seisvad käigukastid, mis on kinnitatud Toro täisraamile ja toestatud põiklattidega.
Libisemiskindel, lihtsalt puhastatav põhjapaneel
Pese põhjapaneeli pärast iga kasutamist. Mittelibisev, augustatud ja pressitud põhjapaneel pakub ka täiendavaid ohutuse meetmeid.
Kärukonks
Kõik Toro Zeroturnid on varustatud kärukonksuga.
Garantii
3 aastat limiteeritud
Säästab keskmist niiduaega 45%
.
Kiirühendusega õlivoolik
Karteri õlist tühjendamiseks võtke lihtsalt õlivoolik selle hoidjast ja kui olete lõpetanud pange see tagasi. Tööriistu pole selleks vaja.
Professionaali veri
Nende muruniidukite veenides voolab läbinisti meie kommertsniidukite veri, pakkudes teile sama tehnoloogiat ja vastupidavust, mida ootavad professionaalid, et saada töö iga kord korralikult tehtud juba esimese katsega.
Laiad tagarehvid
Laiad tagarehvid tagavad kindla pidamise ka pehmes pinnases.
Mugav sisenemine
Niidukile  sisenemine ja väljumine läbi astmega esiotsa, näiteks õuejäätmete ja muude takistuste eemaldamiseks – on imelihtne.
Hoiulaegas
Nüüd on teie istmealuses mugav ja ohutu ruum oluliste asjade hoidmiseks.