0
0
Menüü

Hekilõikur Husqvarna Aspire™ H50-P4A aku ja laadijaga

Tootja:
Tootekood:
970620304
Originaal ja asenduskoodid:
970 62 03‑04
Kaal:
3.5 kg
Aku pinge:
18 V
Saadavus:
Laos (Tarne 1-3 tööpäeva)

Kerge 18V akuhekilõikuri abil saate hõlpsalt hekke ja põõsaid kujundada. Hoiustamisel on mõeldud väikestele ruumidele ning kaasasoleva riputuskonksu abil on see lihtsaks ja ruumisäästvaks tehtud. Kahepoolsed lõiketerad, võimas mootor ja 50 cm pikkune lõiketera saavad hakkama kuni 23 mm läbimõõduga okstega. Praktiline lehesuunaja lõikejääkide eemaldamiseks hekilt pügamise ajal, et vähendada hilisemat puhastustööd. Ergonoomiline pehme kattega käepide ja suurem ohutus koos automaatse väljalülitamisega, kui jätta masin järelevalveta. Osa POWER FOR ALL akusüsteemist. Husqvarna Aspire akutoitel tööriistad on välja töötatud ruumisäästlikust silmas pidades. Seetõttu on iga tootega kaasas spetsiaalne hoiukonks, mille saab kinnitada otse seinale või kasutada koos Husqvarna Aspire hoiustussüsteemiga. See toode on osa POWER FOR ALL akusüsteemist ja ühildub paljude teiste kaubamärkide akude ja laadijatega, mis kuuluvad sellesse süsteemi. See loob võimaluse osta kõigi kodu- ja aiatööriistade jaoks vaid üks aku.

 

Komplekt sisaldab:


Aku mudeli nimi - P4A 18-B45
Akulaadija mudeli nimi - P4A 18-C70

Hind:
199.00 €
Kogus:
Väike aga tubli
Iga Husqvarna Aspire™ toote kompaktne suurus ja väike kaal parandavad käsitsevust ja pakuvad muljetavaldavat hulka Husqvarna uuenduslikke tehnoloogiaid – kõik selleks, et suurendada masina võimsust ja tõhusust.
Kerge ja tasakaalus
Meie masinatel on kompaktne, õhem konstruktsioon ning eesmine käepide on raskuskeskme lähedal. See muudab need kergeks ja tasakaalustatuks, võimaldades teil kõigis olukordades mugavalt töötada.
Intuitiivne käsitsemine
Husqvarna Aspire™ tootesarja elegantset musta disaini täiendavad oranžid detailid, mis juhatavad teid intuitiivselt kõigi "suhtluspunktide" juurde. Täiustatud ergonoomika, nagu reguleeritavad käepidemed, ja vastupidavad materjalid aitavad teil hõlpsalt vastu võtta mis tahes aiatöö väljakutse.
Pehme kattega käepide
Husqvarna Aspire™ tööriistade pehme kattega käepide tagab töötamise ajal hea haarde ja mugavuse.
POWER FOR ALL akusüsteem
Husqvarna Aspire™ tootesarja toiteallikaks on 18V POWER FOR ALL akusüsteem. Saadaval on kahe võimsusega akud, mis on optimaalseimad Aspire™ tööriistade jaoks, et tagada piisav võimsus, tööaeg ning kaalu ja võimsuse suhe. Samuti ühilduvad need 100% paljude teiste juhtivate kodu- ja aiatööriistu tootvate kaubamärkide toodetega. See annab teile suurema paindlikkuse kasutada ühte akut veelgi rohkemate toodetega (välja arvatud Husqvarna Automower® Aspire™).
Aspire™ lehesuunaja
Säästke aega koristamisele Aspire™ hekitrimmeri H50-P4A eemaldatava lehesuunajaga. Suunake pügamise ajal lehed automaatselt eemale. Garanteeritud Husqvarna kvaliteet intuitiivseks kasutamiseks ja lihtsaks hoolduseks.