Tehnikakaubad
Kliimaseadmed
otsi
 
Aiatehnika
Metsatehnika
Jalgrattad
Elektrilised tööriistad
Hüdrotarvikud
Snöblad
»  Est   »  Tehnikakaubad   »  SEB järelmaksutingimused  
SEB järelmaksutingimused Prindi
- Laenu taotleja netosissetulek: Vähemalt 4000 krooni kuus
- Minimaalne laenusumma: 2000 krooni
- Tähtaeg: Kuni 4 aastat
- Intressimäär: Kuni 18%
- Maksimaalne laenusumma: Kuni 150 000 krooni (sõltub laenusaaja sissetulekust ja olemasolevatest kohustustest). Täpse kuumakse suuruse soovitud perioodi kohta saate teada klienditeenindajalt.

SEB Järelmaksu plussideks on:
- lihtne protsess (lühike taotluse vorm, lihtne ning kasutajasõbralik internetikeskkond)
- kiire vastus pangast (on-line järelmaksu otsuseid saab nii tööpäeviti kui ka puhkepäevadel)
- kohustusliku sissemakse puudumine

Järelmaksu tagasimaksmine algab lepingu sõlmimisele järgnevast kuust ning see protsess on kliendile väga mugav: pank võtab kliendi valitud maksepäeval pangakontolt järelmaksu kuumakse automaatselt maha. Kui Teil pole esialgu SEB-s kontot, avatakse see koos järelmaksu lepingu sõlmimisega ning hiljem peab järelmaksu saaja lihtsalt muretsema selle eest, et kontol oleks piisavalt vaba raha järelmaksu maksete tegemiseks.

Kuidas järelmaksu taotleda?
SEB Järelmaksu saab taotleda kaubandus- või teenindusettevõtetes vahetult pärast sobiva kauba või teenuse väljavalimist. 
Klienditeenindaja edastab spetsiaalse internetikeskkonna e-agendi vahendusel ostja järelmaksu taotluse pangale. Pank analüüsib kohe kliendi taotlust ning saadab klienditeenindajale laenuotsuse. Positiivse otsuse korral võib ostja kaupluses või teenindusbüroos järelmaksu lepingu allkirjastada ning saab soovitud kauba või teenuse sealsamas kätte. Kaupmehele tasub pank kauba või teenuse eest niipea, kui kaupmees on järelmaksu lepingu dokumendid panka esitanud.
Laenutaotleja ei pea olema eelnevalt SEB klient, kuid sel juhul tuleb laenu taotlemisel esitada pangakonto väljavõte viimase kuue kuu kohta.
 
Aadress: Kesk tn.3, Jõgeva  Tel: 77 62080  Faks: 77 62081 
e-post: estem@estem.ee
 
Avaleht Sisukaart Kontakt
   ...